SONSUZ AŞK

SUMMARY

Gabriel kasabada dedesi ve babaannesi ile yaşayan küçük bir  erkek çocuğudur. Anne ve babasını küçük yaşta kaybettiği için onların özlemini çekmektedir. Bianca ise aynı kasabada yaşayan mutlu bir aileye sahip, ve iyi şartlarda büyümüş bir kızdır. Bianca ailesini onurlandırmak için başarılar elde etmeye çalışmaktadır.

Bir gün Bianca ailesi ile başka bir şehre göç etmek zorunda kalır ve Gabriel ile ayrı düşerler. Aradan geçen yıllar içerisinde Bianca iyi bir atlet olma yolunda ilerlemiştir, Gabriel ise para kazanmak için kasabayı terk etmek zorunda kalmıştır. Aniden Gabriel ve Bianca karşılaşır ve birbirlerini yeniden buldukları için  çok sevinirler. Çocukluktan beri birbirlerine ilgi duyan Bianca ve Gabriel yollarının kesiştiği için çok mutludur. Bianca’yı eğiten ve yarışlara hazırlayan Carlos ise kıza aşık olmaya başlamıştır ancak amacı Bianca’ya yarışı kazandırarak babasının şirketini yüceltmektir.

Bianca Gabriel’i mi yoksa Carlos’u mu seçecek? Carlos gerçekten aşık mı yoksa tek amacı babasının şirketini kurtarmak mı?

Genre
Target Group - - -